43 000 restorani, 47 riigis       vaadake ka www.rkeeper.com                                              info@ucs.ee        


 

ucs.ee > Põnevamad tööd > GameKeeper

 

GameKeeper X-Planetis  

 

X-Planet on üks Balti riikide suurematest mängukeskustest, asub Vilniuses. Meie GameKeeper ja vastav tehnika tagavad seal kontrolli läpipääsude ja atraktsioonide kasutamise üle. Sisenedes ostab klient endale vabalt valitud summa eest magnetkaardi. Kaardi kopeerimisriski vähendamiseks kehtib see piiratud aja. Vastavalt kliendi soovitud ja ettemakstud krediidile saab ta oma kaardiga mängukeskuses sularahata maksta. Kaart on oluliselt turvalisem kui kopeerimisriskiga žetoonid.
 
Kassiir teostab esimese arvelduse ja väljastab kaardi, keskuse territooriumil on mitmeid infoterminale, mille abil saab klient kontrollida oma saldot ja soovi korral raha juurde maksta.  Lõbustuspark on jagatud üheksaks tsooniks, tsoonide vahel on väravad, millest pääseb läbi vaid oma kaarti kasutades. Läbipääs võib olla tasuline ning ühtlasi annab see infot kui palju külastajaid hetkel on ja millises tsoonis nad viibivad.  Keskuses on palju mänguatomaate, mille kasutamiseks peab taaskord oma kaarti kasutama. Eri masinatel on oma hinnakiri ja kulutatud summad arvestatakse kliendi ettemaksust maha. Osa atraktsioone on ajatariifiga kasutamiseks, teised korrapõhised.

 

 

Vasakul fotol on üks väravatest, mis kontrollib klientide pääsu laste mängu-väljakule, analoogsed väravad eraldavad ronimisseikluse rada ja autodroomi.  Parempoolsel fotol on kujutatud kaardilugejat, mis käivitab mänguautomaadi. Erinevatele automaatidele võib rakendada erinevaid tariife (neid saab onlines muuta), automaat võib määratud tingimustel ka

mängijale boonuskuponge väljastada, mida saab vahetada kas uue mängukrediidi vastu, osta kohvikust kehakinnitust või valida endale kingitus vastavast letist, tasudes oma kupongidega.

      edasi ...

UCS Estonia OÜ, Estonia pst. 15, Tallinn. Üldtelefon 65 70 700 / e-mail info@ucs.ee  © 2010 "UCS Estonia" 

UCS Lätis ja Leedus: www.ucs.lv, www.ucs.lt   maailmas www.rkeeper.com   UCSi põhitooted: