43 000 restorani, 47 riigis       vaadake ka www.rkeeper.com                                              info@ucs.ee        


 

ucs.ee > Uudised
2017-02-23

Automaatsed raportid RK7-s

Automaat raport töötab kassasüsteem R-Keeper7 uuemates versioonides.

Oletame, et Te opereerite vähe suuremat restorani ja pole ise kättpidi asjade juures. Teil töötavad teenindajad, vahetusevanemad, raha kontrollerid, raamatupidajad jne. Kuna Te olete huvitatud restorani heast käekäigust, siis on tõenäoliselt kas kontrolleri või raamatupidaja tööülesanne saata regulaarselt raporteid. Need raportid on Teil loodetavasti eelhäälestatud, mis tähendab et raporti kuju on just see mis vaja, mitte ei pea seda excelis üle laskma, töötaja muudab kuupäeva filtrit ning Teile sobiv raportivorm on saatmiseks valmis. Kuid selleks, et määrata kuupäevafilter ja raport e-mailiga saata pole tegelikult inimtööjõudu vaja kulutada, las masin teeb. Selleks määratakse kellaaeg, millal server koostab need raportid ja millistele e-posti aadressidele saadab.

Masin saadab oma raportid igal juhul ka siis kui andmed on tühjad s.t saatmise aeg tuleb määrata vastavalt oma restorani igapäevasele rutiinile.

Me soovitame kõigil klientidel kasutada pimekassa süsteemi, kus raha kontrolli õigus ja valede tsekkide kustutamise õigus on ühel isikul, kes summaarse raha eest ka vastutab. Tema jaoks jätavad kõik teenindajad oma sularaha ja valed tšekid, kontroller trükib oma õigustega kassast iga teenindaja bilansi, kontrollib ja kustutab valed tšekid ning kui summa sobib (tavaline asi on, et teenindajatel on omavahelisest rahakupüüri lahtivahetamisest saldodes sama suur erinevus) sulgeb kassapäeva s.t kinnitab rahaga on ok.

Peale seda muutub suletud kassapäev raportiks ja saab määrata saatmise aja.

 

      edasi ...

UCS Estonia OÜ, Estonia pst. 15, Tallinn. Üldtelefon 65 70 700 / e-mail info@ucs.ee  © 2010 "UCS Estonia" 

UCS Lätis ja Leedus: www.ucs.lv, www.ucs.lt   maailmas www.rkeeper.com   UCSi põhitooted: