43 000 restorani, 47 riigis       vaadake ka www.rkeeper.com                                              info@ucs.ee        


 

ucs.ee > Kassatehnika ja muud seadmed > Kassa terminalid
Oma toitlustuse kassad installeerime me tavaliselt Firichi tehnika peale. Firich on oma tegevusalal väga hea reputatsiooniga tootja ning nende tehnikat kasutavad ka väga tuntud ja intensiivse töötempoga toitlustusketid nagu Burger King, Pizza Hut, KFC, Subway, T.G.I. Fridays jne. Firichi tehnikal on enamasti kogu vajaminev ühe kesta sisse ehitatud ehk et terminali sees on ka vajalik mõtlev osa, võrgu ühenduseks valmis arvuti, mõnel mudelil on ka termoprinter sisseehitatud. Firichi tootevalikus on terminale, mida võib kinnitada seinale, terminale tööks rasketes tingimustes ja lihtsalt ilusaid terminale. tootja koduleht http://www.fecpos.com                

Sellise tehnika hind on muidugi kallis, kuid selle kasulik tööaeg on ka 7-8 aastat. Tihti viitavad meie kliendid kasutatud tehnika müügikuulutustele, milles eraldi PC (kasutatud PC hind ca 130€), kasutatud printer (tavaliselt tundmatu bränd), kasutatud puuteekraan ja on rõõmsad, et see komplekt maksab "ainult" 400€. Amortisatsiooni arvestades peaks see olema mitte üle 3 aasta vana, 3 aastase vanuse tehnika puhul on alati hooldatuse küsimus, kas Te saate hooldatud operatsioonisüsteemi (kas müüja üldse annab Teile legaalse windowsi), mis seisundis on kõvaketas ja kas draiverid ning antiviirus jne on ajakohastatud. Ka ainult windowsi, draiverite, antiviiruse ajakohastamine tähendab 1 tasulist töötundi. Kuid kasutatud tehnika töökindlust ei taga keegi ei kuulutuse peale müüja ega tootja, eriti kui tehnika on töötanud ilma UPSita, restoranides on suured voolutarbijad ja voolu tugevus võib olla kõikuv. Kui see on Teie soov, siis tarkvara me saame sellele tehnikale installeerida. Saame müüa uue puuteekraani ja odavamaid uus printereid ka.

 

Firichi uue kassa komplekti orienteeruvad hinnatasemed on 900-1100€ sisaldades all-in-one kassaterminali (samas korpuses on enamus tööks vajalikke komponente) Epson V seeria printerit, rahasahtlit, muidugi uut kõvaketast ja windowsit kõikide värskete draiveritega.

 

Uuest tehnikast installeerime me kassatöökohti veel nii iOs kui Windows tablet-arvutitele, need on siis kõik iPadid ja näiteks Lenovo Windowsiga tabletid. Sellise installi puhul on tšekiprinter kas wifi ühendusega või LANis (kaabliga arvutivõrgus), printer juhib ka rahasahtli avanemist, tablet kassa ei vaja enda kõrvale PC-d, PC on vajalik nagu ikka juhataja töökohale, kus tehakse menüü muudatusi ja võetakse täpsemad raportid.

 

 

 

Fotol on 2012 aasta kompaktkassa mudel RetailSmart. 
Kassal on puuteekraan, 8cm laiune termoprinter, sisseehitatud
arvuti, võrgukaart ning ka kliendiekraan.

 

 

 Fotol on Atom protsessori ja 4GB mäluga Glaive seeria monoblok.

Sellel on 15" puuteekraan, LCD kliendiekraani kinnitus ja nagu ikka arvutiterminal jala sees.

      edasi ...

UCS Estonia OÜ, Estonia pst. 15, Tallinn. Üldtelefon 65 70 700 / e-mail info@ucs.ee  © 2010 "UCS Estonia" 

UCS Lätis ja Leedus: www.ucs.lv, www.ucs.lt   maailmas www.rkeeper.com   UCSi põhitooted: